Йоко Оно отримала нагороду від Хіросіми

Йоко Оно отримала нагороду від Хіросіми

Йоко Оно та Lady GaGa

Музей мистецтва Хіросіми врахував всі заслуги Йоко Оно і відзначив її внесок у сучасне мистецтво. Церемонія нагородження Йоко відбудеться влітку цього року.

Дружина Джона Леннона Йоко Оно - на гребені слави. Яких тільки талантів не водиться за дружиною легендарного учасника "Бітлз". Йоко була одним з піонерів концептуального мистецтва, а також досягла великих успіхів не лише як художник, але і як музикант, режисер і письменник.

Щоправда, розпочинався творчий шлях художниці, як водиться, через терни. Молодість вона провела в спробах заслужити визнання публіки. Проте численні перфоманси, виставки та вистави не мали популярності, а критики відмовлялися приймати Йоко Оно всерйоз. Дівчина з тендітною психікою, притаманною будь-якій неординарній людині, через це впала в депресію і навіть намагалася покінчити життя самогубством.

З Ленноном вона зблизилася на мистецькому ґрунті. Він заглянув на її виставку, яка відбувалась в Лондоні, і прийшов у повний захват.

Музей мистецтва Хіросіми врахував всі заслуги Оно і відзначив її внесок у сучасне мистецтво.

Раніше премією Хіросіми, що вручається раз на три роки, нагороджувалися, зокрема, художник Роберт Раушенберг і архітектор Даніель Лібескінд, а також дизайнер одягу Іссей Міяке.

Церемонія нагородження Йоко Оно відбудеться влітку цього року.

Читайте також:

Йоко Оно дозволила дописати куплет у пісню Леннона

Йоко Оно відсвяткувала ювілей Леннона

У Ліверпулі на аукціоні продали унітаз Джона Леннона

Повʼязані теми:

Наступна публікація