У США поставили п'єсу про "кукурудзяну" дружбу Хрущова і фермера

Дата публікації
Перегляди
6112
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У США поставили п'єсу про "кукурудзяну" дружбу Хрущова і фермера

У США поставили п'єсу "Мир через кукурудзу", яка розповідає про "унікальні людські стосунки", що виникли між генсеком СРСР і американським фермером.

Микита Хрущов і Росуелл Гарст
В американському штаті Айова поставили п'єсу про дружбу місцевого фермера і Микити Хрущова, який побував у нього в гостях в 1959 році.

Прем'єра п'єси під назвою "Мир через кукурудзу" відбудеться в містечку Оттамуа на півдні штату. Всього заплановано вісім вистав, які пройдуть у різних містах Айови в січні - лютому.

П'єса, написана місцевим драматургом, заснована на листах, спогадах і виступах Хрущова і фермера Росуелла Гарста. Кожна вистава починатиметься з оригінальної пісні, складеної мешканцем містечка Кун-Рапідс, де побував генсек СРСР, і завершуватиметься дискусією, яку будуть вести онучки знаменитого фермера.

У 50-ті роки минулого століття фермер Гарст організував продаж в СРСР насіння кукурудзи та методик з технології посіву цієї культури. Він познайомився Хрущовим, побував у нього в гостях в СРСР, а у вересні 1959 року радянський лідер відвідав фермера у відповідь.

Гарсту та Хрущову вдалося встановити "унікальні людські стосунки, засновані на взаємному захопленні прогресом сільського господарства, загальній любові до гарного жарту і жарких суперечок", йдеться в повідомленні організаторів даного театрального проекту.

Читайте також:

У Росії видали книгу "Чому Брежнєв не зміг стати Путіним"

Син Хрущова: батько якось назвав Сталіна "Мудакашвілі"

Клінтон розповів, як п'яний Єльцин в одних трусах ловив таксі біля Білого дому

Балет Большого театру нагороджений британською танцювальною премією

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6112
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація