Британець стане дідусем у 29 років

Британець стане дідусем у 29 років

Ілюстрація

Сам чоловік став батьком у 1996 році, коли йому було 14 років. Дізнавшись, що дочка вже на 12-му тижні, майбутній дідусь спочатку був розлючений.

 Житель Південного Уельсу ім'я якого не називається, у свої 29 років стане наймолодшім дідусем у світі – його 14-річна дочка вагітна.

Сам чоловік став батьком у 1996 році, коли йому було 14 років. Дізнавшись, що дочка вже на 12-му тижні, майбутній дідусь спочатку був розлючений, адже дівчина саме повинна була приступати до шкільних іспитів. Проте, коли чоловік згадав про матеріальну допомогу, яку повинна надавати держава, він заспокоївся.

Чоловік також збирається заробити на продажі своєї історії видавцям. Зокрема, він вже веде переговори про продаж історії своєї сім'ї однієї з недільних газет.

"Мені дуже подобається бути наймолодшим дідом у Британії, але в той же час все в мені кипить від обурення, що дочка вагітна. Я по собі знаю, як важко доводиться підліткам-батькам, а тепер їй самій треба буде пройти через це. Але все-таки ми всі будемо підтримувати її і приймемо немовляти в сім'ю", - зазначив чоловік.

Батькові його онука 15 років, він є однокласником дочки. Майбутній дід стверджує, що його дочка - не єдина учениця школи, яка завагітніла.

Відомо, що майбутній рекордсмен безробітний, живе окремо і від своєї дочки і від її матері, робітниці. Зазначимо, що сусіди називають його "ледачим хапугою". Нинішній співмешканець його колишньої партнерки стверджує, що майбутній дід "не дав ні пенні" на виховання дочки.

Якщо пригадувати інші випадки, які пов'язані з рекордно ранніми пологами, можна нагадати про італійку, яка народила дитину у 13 років.

Читайте також:

Індієць став татом у 94 роки

89-річний дідусь вчетверте став татом

Найменшою мамою в світі стала 26-річна мешканка Львівщини

У Великобританії 13-річний школяр став татом

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Здоров'я вагітної
Наступна публікація