Найменшою мамою в світі стала 26-річна мешканка Львівщини

Марія має патологію - її зріст становить 90 см. Свого первістка жінка народила у 26 років і стала найменшою мамою у світі.

У Червонограді Львівської області 26-річна Марія Українець, яка має зріст всього 90 см, народила первістка і стала найменшою матір’ю у світі.

Діагноз 26-річної породіллі - гіпофізарний нанізм, тобто карликовість (зріст Марії - 90см, вага - 26 кг). Вона народилася з нормальною вагою - 3 кг 600 г, проте в підлітковому віці перестала рости. Її брата спіткала та ж доля.

Незважаючи на те, що ця патологія передається у спадок, в сім'ї ніхто від неї не страждав. З майбутнім чоловіком Марія познайомилася в Інтернеті. Олег, який має зріст 1, 87 см, – сирота, проживав у Рівному.

Спочатку хлопцю було важко звикнути до Марієного зросту, але він швидко зрозумів, що вона – його доля. Своє весілля Марія та Олег відгуляли вдома. Вирішили зробити його у формі вечірки – запросили 26 людей, від весільної сукні дівчина відмовилася.

Під час вагітності Марія перебувала під пильним наглядом лікарів акушерського відділу фізіології та патології вагітних Львівської обласної клінічної лікарні. Чоловік Олег постійно перебуває біля неї і дочки, якій вже дали ім'я - Вероніка-Аліна.

Подружжя планує народити другу дитину – щоправда, лише тоді, коли Вероніка-Аліна піде в дитячий садок.

Читайте також:

Індієць став татом у 94 роки

Шістдесятирічна жінка народила власну онучку

Найстарішому чоловіку у світі виповнилося 114 років

Мама з мізинчик

Мама з мізинчик

Повʼязані теми:

Наступна публікація