Для невірних чоловіків з'явилися "пояса цнотливості"

У Лас-Вегасі представили "хіт" для жінок, які не довіряють своїм чоловікам - пояс цнотливості. Він не дозволяє не тільки займатися сексом з кимось іншим, а й задовольняти самого себе.

Cocks On Locks: Пояс цнотливості для чоловіків
На найбільшій у світі виставці товарів порноіндустрії Adult Entertainment Expo у Лас-Вегасі, яка традиційно проводиться паралельно з виставкою технологічних новинок CES, цього року були представлені оригінальні пояса вірності для чоловіків.

Пояс цнотливості для чоловіків виглядає як невеликий апарат з м'якого металу (медичного полікарбонатного пластику), який перешкоджає можливості звільнення пеніса, але не порушує функції сечовиділення. Пристрій не тільки надійно закривається на ключ, але й програмується, і його не можна зняти, не маючи доступу до коду. Таким чином, чоловік не зможе займатися сексом з іншими жінками.

Апарат поставляється у різних варіаціях, наприклад, СВ-2000, СВ-3000, СВ-6000 – у залежності від розміру статевого органу та стегон чоловіка. Крім того, моделі різняться за кольорами та оформленням – для походу є "камуфляжна" версія, є оздоблена під полірований хром чи під дерево. Усередині вони оформлені тканиною, яка охороняє інтимні місця від натирання.

Коштують пристрої близько 150 доларів. Розробники апаратів позиціонують їх як "ідеальне рішення" для жінок, чиї чоловіки багато мастурбують і зраджують, а також для тих, хто хоче привнести "перчинку" у шлюб.

При цьому фахівці радять у жодному випадку не губити ключі та не забувати код від "інтим-сейфу": виклик слюсаря у цій ситуації набагато більше вдарить по вашій гордості, ніж розлучення.

Читайте також:

У Києві з'явилася послуга "Перевірка чоловіка на вірність"

Жінка врятувалась від ґвалтівника, відкусивши йому пеніс

Секс з колегами покращує якість роботи

Запах жіночих сліз відбиває у чоловіків сексуальне бажання

Повʼязані теми:

Наступна публікація