Секс з колегами покращує якість роботи

Секс з колегами покращує якість роботи

Вчені довели, що секс з колегами покращує якість роботи / Фото: Архів

Вчені дійшли висновку, що близькі стосунки між колегами на работі - перший крок на шляху досягнення успіху в професійній діяльності.

Згідно з результатами нового дослідження, проведеного командою фахівців з Гарвардської медичної школи, фізична близькість між людьми, що працюють разом, значно підвищує шанси на успіх їх спільної професійної діяльності.

Учені протягом п'яти років спостерігали за дослідницькою діяльністю своїх колег, між якими встановлювалися або не встановлювалися близькі стосунки. В цілому вони проаналізували взаємозв'язок більше 200000 авторів 35000 наукових статей.

Керівники дослідження професор Айзек Коен і доктор Лоуренс Хендерсон зібрали дані щодо місця розташування кожного з вчених, які брали участь в експерименті під час написання їх робіт. Виявилося, що найменший успіх очікував ті публікації, автори яких співпрацювали віддалено - перебували в різних географічних точках і спілкувалися за допомогою телефону або Інтернету. Ті фахівці, які працювали в одному і тому ж будинку, домагалися помітно більших успіхів.

Однак найбільш продуктивними були визнані ті союзи, відносини між учасниками яких виходили за рамки виключно робочих і, або ставали дружніми, або перетворювалися в романтичні зв'язки.

Як зазначає доктор Коен, це було особливо важливо в тих випадках, коли вирішенням одного і того ж питання займалися два дослідники, проте регулярне живе спілкування колег, якщо їх було більше двох чоловік, також сприяло істотному підвищенню ступеня взаєморозуміння між ними і досягнення великих професійних успіхів.

Читайте також:

Більше половини жінок готові на секс заради кар'єри

Влада Німеччини ввела "податок на задоволення"

Сенсація від учених: з віком чоловіки завзятіші до сексу

Повʼязані теми:

Наступна публікація