Заради Мєдведєва в Останкіно пісуари опустили на 10 см

Заради Мєдведєва в Останкіно пісуари опустили на 10 см

Дмитро Мєдвєдєв / Фото: AFP

В Останкіно до приїзду Дмитра Мєдвєдєва зробили косметичний ремонт, опустивши рівень пісуарів у чоловічому туалеті на 10 см.

До ефіру президента РФ Дмитра Мєдвєдєва на Першому каналі, який має відбутися цього тижня, в Останкіно зробили косметичний ремонт. Цього разу до приїзду високого гостя телечиновники заради президента опустили рівень всіх пісуарів на 10 см.

"Справа в тому, що в Останкіно завжди до приїзду Вови і Діми наводять марафет. Як в Алісі у країні чудес ... Фарбують троянди - всякі тріщини замазують, таджики миють шлагбауми ... На цей раз фантазії останкінських чиновників не мали меж. У чоловічому туалеті біля студії, де буде писатися інтерв'ю та творитися сучасна історія, зробили дрібний косметичний ремонт. На 10 см опустили рівень пісуарів ...", - прокоментувала дії адміністраторів Останкіно блогер kropalik.

Зазначимо, історія з підготовкою до телеефіру президента Дмитра Мєдвєдєва вже збагатила словник ідіом сучасної Росії. До "самолета-амбиции", "путинской деревне" та "интернету на медведице" (доменна зона. рф) вже дописали "мєдвєдівські пісуари".

Читайте також:

Дружина Мєдвєдєва шокувала Європу своїми примхами і безтактністю

Землянин відгриз у інопланетянки-насильниці сосок

В німецьких школах дітей навчають "нетрадиційному коханню"

У китайського чоловіка виросли жіночі груди 6 розміру

Повʼязані теми:

Наступна публікація