У китайського чоловіка виросли жіночі груди 6 розміру

У китайського чоловіка виросли жіночі груди 6 розміру

Гуо Фанг

У 53-річного китайського фермера вже 10 років не припиняють рости груди. "Якщо найближчим часом мені їх не відріжуть, я зроблю це сам", - пригрозив чоловік.

У Китаї мешкає чоловік з найбільшим у світі жіночим бюстом. У 53-річного фермера Гуо Фанга, на заздрість багатьом дівчатам, груди шостого розміру. От тільки чоловіка це не радує – він намагається позбутися "тягаря" вже більше 10 років.

"На мене всі дивляться. З цим я ще міг би змиритися, проте величезні груди мені дуже заважають в роботі і побуті. Від навантаження у мене болить хребет, з'явилася задишка, порушений серцевий ритм. Ця грудна "жаба" мене безжально душить", - поскаржився Фанг.

Китаєць неодноразово звертався до місцевих лікарів, перепробував різноманітну народну медицину, але всі зусилля виявилися марними. Навіть у Пекіні, куди його направали медики, Гуо не поспішають допомогти. Він навіть вирішив, що його унікальний орган бережуть саме через його неповторність.

"Вони виманили у мене всі заощадження, але нічого не змінилося - груди продовжують рости. Якщо найближчим часом мені їх не відріжуть, я зроблю це сам!", - пригрозив фермер.

Як пояснив провідний спеціаліст Клініки грудей Чан Лілань, за 30 років практики він уперше стикнувся з таким захворюванням. Медикам невідома його природа, і, поки вони не проведуть комплексні дослідження, робити операцію відмовляються.

"Ми зробили аналіз крові. Він не виявив жодних відхилень від норми. В організмі немає ані слідів отруєння, ані генетичних уражень, ані ракових клітин. Не дав результатів і рентген. Поки можу припустити одне: у пацієнта збій в утворенні та функціонуванні жирової тканини", - розповів професор Гаойонг Хонг.

Читайте також:

Споглядання оголених жіночих грудей продовжує життя чоловіків на 7 років

Плоди еволюції людини: груди виросли, а пеніси зменшилися

У Китаї трирічний хлопчик-гігант важить 60 кг

Одинокий китаєць зґвалтував лавку і ледь не позбувся пеніса

Повʼязані теми:

Наступна публікація