Плоди еволюції людини: груди виросли, а пеніси зменшилися

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Плоди еволюції людини: груди виросли, а пеніси зменшилися

Еволюція

У жінок через погану екологію все збільшується бюст, а у чоловіків все меншають пеніси. Через сотню років, пророкують вчені, чоловіків не буде. Залишаться лише жінки з великими грудьми.

Фізіологи та антропологи з США і Західної Європи відзначили, що за півстоліття не стільки змінився ріст людини, як параметри тіла, пов'язані зі статевою приналежністю. Взяти хоча б вторинну статеву ознаку - груди. Так ось у жінок європеоїдної раси груди збільшилися в середньому на три розміри. Зате пеніс у чоловіків здрібнів. У більшості сучасних мачо він 2-3 см коротший, ніж у їхніх дідусів.

Учені поки що не можуть назвати точну причину таких змін. Але підозрюють, що тут не обійшлося без впливу поганої екології, харчування і побутової хімії на виробництво статевих гормонів.

Збільшення грудей зафіксовано лише у мешканок розвинених країн Заходу. Тобто там, де техногенні процеси найбільш щільно увійшли в повсякденне життя. Основна причина фізіологічних змін, на думку вчених, - вплив жіночого статевого гормону естрогену, який особливим чином впливає на тканини молочної залози.

Британські фахівці заявили, що в даному випадку спрацьовують так звані "лжегормони" - хімічні речовини, викликають в організмі жінки таку ж реакцію, як і натуральний естроген. Це можуть бути пестициди, консерванти, харчові добавки і препарати, застосовувані у пластичній хірургії з метою розгладження зморшок. Водночас збільшення естрогенів організмі чоловіки (у нормі вони там теж присутні, але в невеликих кількостях), веде до згладжування яскраво виражених чоловічих статевих ознак. Простіше кажучи, чим більше в мужчині дамських статевих гормонів, тим менша його чоловіча гідність.

"У наш час штучні гормони потрапляють в організм звідусіль - із їжею, косметикою і з самого повітря", - пояснила директор Лондонської жіночої клініки Пітер Боуен-Сімпкіс.

Так помалу хімія перетворює чоловіків у жінок. Так що через кілька сотень років жінки ризикують взагалі залишитися без чоловіків, зате – з великими бюстами.

Читайте також:

В Австралії заборонили дівчат з маленькими цицьками

Великі сідниці корисніші для здоров'я, ніж великий живіт

Розмір пеніса залежить від соціального середовища - доведено на качках 

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація