Перерахунок грошей знімає фізичний біль

Дата публікації
Перегляди
2130
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Перерахунок грошей знімає фізичний біль

Гроші знеболюють

Ручний перерахунок грошей підвищує самооцінку людини, що збільшує вміст в організмі ендорфіну - природного знеболювача.

Американські вчені з Університету Міннесоти виявили, що ручний перерахунок грошових купюр знижує фізичну біль.

У ході експерименту одна група студентів-добровольців займалася ручним перерахунком смужок паперу, а інша - купюр номіналом 100 доларів. Після цього учасників попросили опустити руки в гарячу воду і тримати їх там, скільки можливо. Больова витривалість студентів, які рахували долари, виявилася більш високою.

Вчені підкреслюють, що ручний перерахунок грошей підвищує самооцінку людини. При цьому в її організмі зросте зміст ендорфіну - потужного природного анаболіка.

Відзначимо, що американські вчені з Школи громадських і міжнародних відносин імені Вудро Вільсона при Прінстонському університеті з'ясували, скільки грошей потрібно людині для щастя. Виявилося, щоб легше ставитися до життєвих негараздів, потрібно заробляти 75 тисяч доларів у рік.

Вчені обумовлюють також, що мова в даному випадку йде про стан загального задоволення своїм життям, а не про конкретний емоційний підйом і настрій, які змінюються протягом дня.

Автори дослідження відзначають, що зв'язок між грішми й щастям носить непрямий характер. А от між грішми і болем – прямий.

Читайте також:

Вчені порахували, скільки грошей потрібно для щастя

Британка страждає від алергії на гроші

У Зімбабве відкрили пральні з відмивання доларів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2130
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація