В Австралії заборонили дівчат з маленькими цицьками

Австралійська Атестаційна комісія заборонила публікацію фотографій в стилі ню, на яких зображені жінки з першим і нульовим розміром грудей.

В Австралії запроваджена заборона на демонстрацію маленьких жіночих грудей у "матеріалах для дорослих". Такий захід, на думку ініціаторів, має сприяти боротьбі з дитячою порнографією.

Жіночі груди опинилися в центрі уваги у зв'язку з початком кампанії сенаторів Барнебі Джойса і Гая Барнетта проти публічно доступної порнографії. Сенатор Джойс заявив, що публікація зображень жінок з маленьким бюстом заохочує педофілію.

Результатом цієї кампанії стала низка рішень австралійської Атестаційної комісії, які забороняють публікацію частини матеріалів, що раніше вважалися легальними. Зокрема, заборона стосується зображень на фотографіях в стилі ню жінок з першим і нульовим розміром грудей.

Якщо раніше дівчатам з "дитячою" зовнішністю і фігурою потрібно було довести, що вони повнолітні, перш ніж брати участь у відвертих зйомках, то тепер цей шлях може виявитися для них зовсім закритим.

Контролюватися на предмет подібного контенту будуть навіть особисті веб-сторінки і соціальні мережі.

Щоб уникнути можливих звинувачень у дискримінації, законодавці підкреслюють, що заборонять виключно ті зображення грудей, які дозволяють засумніватися у повнолітті дівчини. Якщо дівчині вже виповнилося 18 і вона виглядає достатньо "доросло", жодних обмежень накладатися не буде.

Читайте також:

Великі сідниці корисніші для здоров'я, ніж великий живіт

Британці та французи пересварилися через ерогенну точку G

У Лас-Вегасі вручили "Порно-Оскарів". ФОТО

"Комп'ютерний геній" Ізраїлю розбестив тисячі малолітніх дівчат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: