В німецьких школах дітей навчають "нетрадиційному коханню"

Дата публікації
Перегляди
6185
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В німецьких школах дітей навчають "нетрадиційному коханню"

Кадр з фільму "Я кохаю тебе, Філліп Морріс"

Методика "90 хвилин про сексуальне різноманіття" розроблена Союзом сексуальних меншин Берліна і Бранденбурга і підтримана берлінським сенатом.

У берлінських школах стартував проект "90 хвилин про сексуальне різноманіття". Його мета - познайомити підлітків з нетрадиційними формами любові, а аудиторією стануть класи, в яких переважають учні з міграційним корінням.

Методика "90 хвилин про сексуальне різноманіття" розроблена Союзом сексуальних меншин Берліна і Бранденбурга і підтримана берлінським сенатом. Останній так само надав фінансову допомогу у підготовці навчальних посібників для проведення таких занять у школах на уроках етики.

DW-World відзначає, що бургомістр Берліна Клаус Воверайт на всю країну оголосив про свою нетрадиційну орієнтацію.

Як розповідає викладач етики Крістін Теске, розмова з дітьми на ці теми їй цілком вдається. Багато в чому - завдяки змістовній брошурі. У ній, наприклад, можна знайти діалог між підлітками Кайем і Муратом, під час якого з'ясовується, що їх спільний знайомий - гей. Мурат йому симпатизує і сам намагається зізнатися у своїй нетрадиційній орієнтації.

"Текст у формі діалогу, який читається вголос, дає учням можливість, що називається, побувати в ролі цих хлопців. У діалозі чимало фраз і думок, які виводять на конструктивну розмову", - ділиться своїми спостереженнями педагог. Після прочитання тексту в класі починається обговорення: учні без шуму та гаму висловлюють свою думку і з інтересом вислуховують судження однокласників.

На уроці вчителька демонструє ілюстрації на трьох плакатах, на яких зображено поцілунок підлітків: дівчина з хлопцем, хлопець з хлопцем, і дівчина з дівчиною. "У когось поцілунки між дівчатами чи хлопцями викликають подив, але не більше того, - каже вчителька, - в цілому реакція цілком адекватна".

Школа, в якій Крістін Теске викладає етику, оголосила себе "зоною, вільною від дискримінації". Стати нею може будь-який навчальний заклад за умови, якщо 70% учнів добровільно підпишуть документ, що проголошує відмову від будь-яких форм дискримінації: за національною, статевою чи сексуального ознакою.

Крім того, школа бере участь у проекті, підготованому організацією сексуальних меншин "Проти гомофобії". При вході в гімназію висить емблема, яка свідчить про те, що вона - одна з 40 організацій берлінського району Шенеберг, в яких може знайти захист будь-хто, кого переслідують через його гомосексуальну орієнтацію.

Читайте також:

Борці за права податківців та геїв пройшлися по Хрещатику з маршем "Анти-Йолка"

У гарвардській бібліотеці облили сечею книги про геїв та лесбіянок

У Чехії статеві органи біженців перевіряли "на гомосексуалізм"

Американський чиновник закликав усіх "п*дарів" покінчити із собою

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6185
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація