У гарвардській бібліотеці облили сечею книги про геїв та лесбіянок

Співробітники бібліотеки переконують, що ніяких вандалів не було, просто хтось випадково залишив банку із сечею над полицями із цими книгами, а вона перекинулася.

В одній з бібліотек Гарвардського університету книги про одностатеві стосунки залили сечею.

Інцидент стався 24 листопада, проте інформація про нього потрапила в ЗМІ лише зараз.

За словами персоналу бібліотеки, зловмисники облили сечею близько 40 книг про геїв і лесбійок, а також про одностатеві шлюби. У результаті книги, загальна вартість яких оцінюється в декілька тисяч доларів, були зіпсовані. Тепер, зазначають у Гарварді, їх доведеться списати з бібліотеки.

Спочатку керівництво університету визнало інцидент проявом вандалізму і злочином на ґрунті нетерпимості. Однак за підсумками внутрішнього розслідування було встановлено, що сечу на книги пролили по необережності.

Передбачається, що хтось із персоналу бібліотеки залишив на книжковій полиці "пляшку з сечею", яка потім упала й розлилася. Для яких цілей ємність з сечею перебувала в бібліотеці, в Гарварді пояснити поки не можуть.

Слід зазначити, що Гарвардський університет, одна з найпрестижніших освітніх установ США, відомий своїм шанобливим ставленням до представників нетрадиційної орієнтації.

В університеті кілька років діє товариство геїв і лесбіянок. На початку 2010 року в Гарварді відкрилася кафедра для дослідження гомосексуальних, бісексуальних та транссексуальних відносин.

Читайте також:

У Чехії статеві органи біженців перевіряли "на гомосексуалізм"

Американський чиновник закликав усіх "п*дарів" покінчити із собою

Знаменитий британський документаліст задушив хворого на СНІД коханця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: