У Чехії статеві органи біженців перевіряли "на гомосексуалізм"

Чехи вирішили перевірити, чи справжні геї, ті, хто просить притулку, чи просто обманюють. Тому показували біженцям порнофільми і мацали за статеві органи.

Біженців, які, прибуваючи до Чехії, стверджували, що в рідних країнах їх переслідують за гомосексуалізм, місцева влада намагалася перевірити, піддаючи особливому тесту: біженцям демонструвався гетеросексуальний порнофільм, при цьому вимірювалася інтенсивність припливу крові до статевих органів піддослідних.

Якщо приплив крові посилювався - значить, випробуваний при перегляді фільму відчував сексуальне збудження. А якщо він збуджувався при перегляді порнофільму, не розрахованого на гомосексуалістів - значить, він дотримується нормальної сексуальної орієнтації і лише обманює, щоб отримати статус біженця і право на проживання в європейській країні, розсудили влада.

Європейське Агентство фундаментальних прав людини виступило категорично проти подібного тестування біженців. У відповідь на це в четвер представник чеського МВС заявив, що фаллометричні випробування не проводяться з початку 2010 року.

Але все таки міністр внутрішніх справ Чехії Джон Радек намагався захистити підхід, який застосовувало до недавніх пір його відомство. Він сказав, що якщо особам, які бажають отримати статус біженців, не подобається фаллометрія - нехай їдуть в іншу країну, де таке тестування не проводиться, і подають прохання про притулок там. А ті, хто фаллометрію проходив, самі попросили про це або принаймні не заперечували проти випробування, сказав Джон Радек.

Ця практика стала відома, коли в Німеччині суд федеральної землі Шлезвіг-Гольштейн відмовив у відправленні назад до Чехії іранців, що шукали політичний притулок в Чехії, але що подалися потім до Німеччини, заслухавши їх показання про захоплення чеської влади фаллометрією.

Читайте також:

Відомий британський телеведучий помер під час "еротичного експерименту"

Американський чиновник закликав усіх "п*дарів" покінчити із собою

Знаменитий британський документаліст задушив хворого на СНІД коханця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: