Кішка-Собчак та Валерія-Піаф повеселились на балу

У Москві відбувся новорічний Bosco-бал, на якому побували зіркові гості в образах із кінофільму "Чародії".

Цього року традиційний російський Bosco-бал відбувся в Сколківській бізнес-школі. Гості обов'язково мали прийти в костюмах, навіяних фільмами "Чародії" та "Ця весела планета".

Організатори балу на чолі з його "ідеологом" Михайлом Кусніровичем (який постав перед гостями в образі життєрадісного пінгвіна) підійшли до відтворення атмосфери 1970-х років з усією відповідальністю: коктейлі, приготовленіі барменами, нагадували хімічні розчини, розлиті по колбах, ходили лаборанти, а з динаміків лунали незабутні мелодії тих років.

Гості були в просторому залі, залитому світлом софітів. Столи ломилися від того, чим здавна славна радянська трапеза новорічна - салатів "Столичний", "Мімоза" і "Оселедець під шубою", холодцю.

Під час святкового концерту зірки радянської естради перевтілилися в зірок естради зарубіжної: Валерій Сюткін зображував Джо Дассена, Лариса Доліна - Глорію Гейнор, а Аліса Хазанова - Мірей Матьє, після чого Іван Ургант став звертатися до її батька, який також був присутнім на вечорі, виключно як до Геннадія Вікторовича Матьє.

Інтригою вечора могло стати протистояння Філіпа Кіркорова з "лідерами опозиції" - Іосифом Пригожиним і його дружиною, але останні пішли відразу після того, як Валерія виконала зі сцени пісню з репертуару Едіт Піаф. До речі, співачка стала мало не єдиною учасницею концерту, що з'явилася на сцені без костюма, в своєму звичайному образі. Ксенія Собчак була в образі кішки.

Читайте також:

Пугачова помирилась із Кіркоровим на "Лускунчику"

Собчак провела генеральну репетицію Нового року

Віра Брежнєва випустила дебютний альбом

Повʼязані теми:

Наступна публікація