Собчак провела генеральну репетицію Нового року

Світська левиця Ксенія Собчак запросила своїх зіркових гостей на вечірку, присвячену власному Новому року. Вона була в ролі Снігуроньки.

Вчора, 15 грудня, в московському ресторані "Твербуль", який відкрила Ксенія Собчак спільно з Анатолієм Коммом, відбулася "генеральна репетиція" Нового року. Гостей, які почали збиратися ближче до 11 вечора, очікувала по-справжньому казкова ніч, повна подарунків, сюрпризів і, звичайно, спілкування.

Тим часом стали збиратися перші гості - Людмила Нарусова, Борис Білоцерківський і Андрій Фомін, який чомусь просив називати його Михайлом. Ксенія Собчак мала з'явитися перед гостями в образі Снігуроньки.

Діда Мороза" (якого, до речі, грав Андрій Григор'єв-Апполонов, замінив Миколу Баскова, який так і не дістався до "Твербуля"). На сцені з'явилася Собчак і, кинувшись з місця в кар'єр, оголосила конкурси. Для початку вона попросила гостей намалювати новорічну листівку. Почувши, що приз за найкращий малюнок - каблучка з дорогоцінними каменями, запрошені відразу відчули несподіване натхнення і з головою поринули у творчість.

Далі гостям роздали слова, з яких потрібно було придумати святкові рядочки. Як виявилося, поетичним талантом наділені ледве чи не всі запрошені, а тому подарунки (правда, трохи скромніші, ніж ювелірні прикраси) дісталися кожному.

Після конкурсів настала черга "музичного сюрпризу" - діджей-сету від Наталії Гольденберг. Навіть Тіматі почав пританцьовувати під вибрані нею треки. Втім, музика ненадовго зв'язала гостей вечора - після 12-го удару курантів на сцені знову з'явилася Ксенія Собчак, цього разу в ролі Президента. Пообіцявши, що наступний рік буде кращим за попередній, ведуча закликала запрошених вступити у Новий рік з усмішкою. Що ті й зробили, чокнувшись келихами з шипучим шампанським.

Читайте також:

Коханий подарував Собчак перстень зі смарагдом в 30 карат

Коханець Собчак розлучився з дружиною

Собчак та Канделакі разом відзначили дні народження

Повʼязані теми:

Наступна публікація