Собчак та Канделакі разом відзначили дні народження

Світські левиці Ксенія Собчак та Тіна Канделакі відсвяткували день народження разом. Тамадою був Валдіс Пельш. Гості грали у "фанти".

Дві "Жінки року" - Ксенія Собчак і Тіна Канделакі - пишно відзначили свої дні народження. Іменинниць приїхав привітати олігарх Михайло Фрідман. Тамадою був Валдіс Пельш, а святкову вечерю готувала дружина Леоніда Парфьонова.

Популярних телеведучих Ксенію Собчак і Тіну Канделакі тамада вечора Валдіс Пельш відразу охрестив новими іменами - Ксіна і Тінуша. Нове прізвисько відразу не сподобався Ксенії.

"Псиною мене практично назвали, я не згодна, - жартівливо обурилася Собчак. - Інша справа - Тінуша".

Пельш влаштував для гостей вечора конкурси - наприклад, знайомі всім з дитинства "фанти". Режисер Федір Бондарчук повинен був зобразити коня, але Федір постійно майстерно ухилявся від виконання "фанта".

Тіна Канделакі відразу оголосила гостям про те, що свято тільки для тих, хто голодний.

"Ми по-чесному годуємо наших гостей, - повідомила Тіна. - Найкращий подарунок - порожні шлунки, так що їжте все".

Багато гостей принесли в подарунок книги. Телеведучий Леонід Парфьонов вручив дівчатам свою книгу "Намедні". Багато хто привіз елітний алкоголь, але були й оригінали: дзюдоїст Дмитро Носов, який приїхав з новою подругою - Дашею, приніс на торжество дві спортивні сумки, в яких лежало екіпірування збірної Росії. Юний дизайнер Кіра Пластініна подарувала дівчатам свої вбрання.

Однією з найповажніших гостей для Ксенії Собчак стала мама Людмила Нарусова. Вітаючи дочку, Людмила Борисівна зауважила, що внуків від Ксенії вона навряд чи дочекається.

Читайте також:

Ксенія Собчак та Тіна Канделакі стали "Жінками року"

Ксенія Собчак відмінила свій день народження

Малахов одружиться із Ксенією Собчак через 10 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: