Юлія Балаєва перемогла на шоу "Від пацанки до панянки"

Юлія Балаєва перемогла на шоу "Від пацанки до панянки"

Юлія Балаєва перемогла на шоу "Від пацанки до панянки"

Популярне реаліті-шоу добігло свого логічного завершення, визначивши трьох дівчат, яким вдалося стати Справжніми пані.

Останній ефір проекту "Від пацанки до панянки" розставив всі крапки над "і": на урочистому балу тріумфатором проекту була визнана Юлія Балаєва.

Від самого початку дівчина навряд чи сприймала своє навчання у Школі справжньої пані серйозно. "Я хочу побачити, наскільки мене стане, скільки випробувань я зможу пройти, - говорила Юля. – Перемога мене мало цікавить, мені важливіше пізнати межі своїх можливостей". Але окрім тренування власної витримки Балаєва за участь в шоу отримала ще й 200 000 грн.

"Моя байдужість до проекту минала потроху кожного дня, - зізнається переможниця. – Тижні незручних поз і незвичних обставин, кожна з учениць Школи, з якими ми жили ці місяці, - вони всі вплинули на мене. Дехто демонстрував мені, наскільки жахливо з боку може виглядати зловживання ненормативною лексикою. Дехто на практиці довів, що бажання сподобатися усім іноді призводить до протилежного результату. А дехто підтвердив, що надто критичне ставлення до себе позбавляє сили та наснаги, щоб змінити себе і своє життя". За словами Юлі, вона вчилася не тільки у викладачів, але й в оточуючих людей: толерантності, взаємоповазі та розумінню.

"Є такі речі, які людині важко зрозуміти самостійно. Потрібен поштовх, чиясь допомога, щоб вперше щось зробити або навпаки не зробити - розмірковує Балаєва. – Розвернутися спиною, не розсміятися, почути, спробувати… І цей поштовх мені дали у Школі наші викладачі, я їм безмежно вдячна. Тепер, коли навчання завершено, я озираюся назад і відчуваю глибоку відповідальність перед тими людьми, які підтримували мене, були разом зі мною, допомагали мені. Той факт, що я перемогла, свідчить про їхню віру в мене, а тому тепер я не маю жодного права на байдужість".

Результатами викладацького голосування, схоже, залишилися задоволені всі фіналістки. Дівчата отримали косметичні набори, грошові призи, подяки за милосердя від "Федерації за жінок у всьому світі", вишукані аксесуари від українського дизайнера Олени Дерев’янко та, безумовно, можливість потрапити на Віденський бал.

Як змінилося їх життя, і чим вони захоплюються зараз, Ксенія, Вікторія та Юлія розкажуть самі наступної середи в ефірі телеканалу 1+1. Крім того, глядачі побачать, як фіналістки шоу "Від пацанки до панянки"  розважалися у Відні.

 

Читайте також:

Частка прем’єри шоу "Від пацанки до панянки" на 1+1 склала 19,6%

У 2011 році канали групи "1+1" продаватимуться за загальнонаціональною панеллю

"1+1" розпочинає кастинг для проекту "Володар темряви"

Повʼязані теми:

Наступна публікація