Пугачова помирилась із Кіркоровим на "Лускунчику"

Алла Пугачова на прем'єрі казки "Лускунчик та Король Щурів" мило поговорила із Фііліпом Кірокровим, на якого була ображена за побиття режисера Яблокової.

Онук Пугачової Дені Байсаров помирив Аллу Борисівну з Кіркоровим. Не оглядаючись на гучний конфлікт, онук Примадонни з радістю поспілкувався з колишнім "дідусем".

Дитяча безпосередність і доброта врятувала стосунки Кіркорова з Пугачовою, які тріщали по швах після витівки поп-короля з побиттям Марини Яблокової. На прем'єрі новорічної 3D-казки у кіно "Лускунчик і Король Щурів" приводом для спільного спілкування колишнього подружжя став улюблений 12-річний онук Пугачової - Дені Байсаров, який першим підійшов до Кіркорова і вирішив поцікавитися, як у нього справи. Ну а Алла Борисівна просто не змогла залишитися осторонь від такого спілкування. Пугачова у казці озвучила Королеву Щурів, а Кіркоров - Короля.

"Пугачова спочатку твердо трималася осторонь від Кіркорова, ніхто з них, мабуть, не наважувався підійти першим, і тут несподівано до Кіркорова підійшов Дені, привітався і запитав, як він, - поділилися очевидці того, що відбувалося. - Після цього до бесіди підключилася і сама Алла, яка змінила гнів на милість".

Ще кілька днів тому Примадонна навідріз відмовлялася виходити на один знімальний майданчик з Кіркоровим, але мирову угоду і публічні вибачення все ж пом'якшили серце королеви російської естради: лід відчуження між колишнім зоряним подружжям знову розтанув.

"Філіп, ти несподівано добре виглядаєш, такий свіжий",  - заявила Кіркорову Алла при зустрічі.

Кіркоров був невимовно радий такій поведінці Алли Борисівни, адже він трохи побоювався їхньої зустрічі і для підтримки покликав з собою на прем'єру вірну подругу Ані Лорак.

Читайте також:

Кіркоров хоче посадити своїх кривдниць на 8 років

Марина Яблокова відмовилась від грошей Кіркорова

Кіркоров і побита ним Яблокова помирилися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: