Ліндсей Лохан влаштувала вечірку у лікарні

Скандальна акторка Ліндсей Лохан повеселилась у реабілітаційній клініці разом зі своїми сусідками.

Тільки-но ми повірили, що Ліндсей Лохан взялася за розум, як прийшла новина про те, що актриса разом з сусідкою по кімнаті влаштували в рехабі щось на зразок вечірки. Нагадаємо, що Ліло живе в клініці Бетті Форд, в так званому "будинку тверезості" - там вона готується повернутися в суспільство.

Дівчата веселилися, і про це, звичайно, дізнався менеджмент клініки. Кажуть, сама Ліндсей не пила і нічого не вживала, тести це підтвердили, однак через інцидент Лохан тепер не дозволять покинути клініку на Різдво. Взагалі, всі, хто був замішаний в тому, що трапилося, позбавлені будь-яких пільг. Серйозного покарання не буде, але дівчатам треба буде пройти курс інтенсивної терапії.

Є версія, що Ліндсей з двома дівчатами (своїми сусідками) не влаштувала вечірку, а просто вирушила до бару.

До речі, нещодавно в мережі з'явилися нові фото з Ліндсей. У той період, коли вона вийшла з в'язниці, пройшла перший курс реабілітації і опинилася "на волі" вона вирішила впритул зайнятися своєю кар'єрою і влаштувати гучне повернення в кіно. Першим кроком до цього було вирішено зробити фотосесію, яка, власне, отримала назву "Моє повернення". Ліндсей довірила сет талановитому австралійцю Бену Джею.

Читайте також:

У Ліндсей Лохан відібрали роль порнозірки

Батька Ліндсей Лохан заарештують через несплату аліментів

Ліндсей Лохан повернули до лікарні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: