Ліндсей Лохан влаштувала вечірку у лікарні

Скандальна акторка Ліндсей Лохан повеселилась у реабілітаційній клініці разом зі своїми сусідками.

Тільки-но ми повірили, що Ліндсей Лохан взялася за розум, як прийшла новина про те, що актриса разом з сусідкою по кімнаті влаштували в рехабі щось на зразок вечірки. Нагадаємо, що Ліло живе в клініці Бетті Форд, в так званому "будинку тверезості" - там вона готується повернутися в суспільство.

Дівчата веселилися, і про це, звичайно, дізнався менеджмент клініки. Кажуть, сама Ліндсей не пила і нічого не вживала, тести це підтвердили, однак через інцидент Лохан тепер не дозволять покинути клініку на Різдво. Взагалі, всі, хто був замішаний в тому, що трапилося, позбавлені будь-яких пільг. Серйозного покарання не буде, але дівчатам треба буде пройти курс інтенсивної терапії.

Є версія, що Ліндсей з двома дівчатами (своїми сусідками) не влаштувала вечірку, а просто вирушила до бару.

До речі, нещодавно в мережі з'явилися нові фото з Ліндсей. У той період, коли вона вийшла з в'язниці, пройшла перший курс реабілітації і опинилася "на волі" вона вирішила впритул зайнятися своєю кар'єрою і влаштувати гучне повернення в кіно. Першим кроком до цього було вирішено зробити фотосесію, яка, власне, отримала назву "Моє повернення". Ліндсей довірила сет талановитому австралійцю Бену Джею.

Читайте також:

У Ліндсей Лохан відібрали роль порнозірки

Батька Ліндсей Лохан заарештують через несплату аліментів

Ліндсей Лохан повернули до лікарні

Повʼязані теми:

Наступна публікація