Ліндсей Лохан повернули до лікарні

Скандальна акторка Ліндсей Лохан знову потрапила до лікарні. Суддя вирішив, що Лохан ще не вилікувалась, тому виніс рішення про її повернення у клініку.

В п'ятницю, 22 жовтня, Ліндсей Лохан постала перед судом, який, розглянувши її справу, знову запроторив актрису в лікарню.

Суддя постановив, що Ліндсей повинна повернутися в клініку Бетті Форд і пробути там мінімум до 3 січня 2011 року - тобто 90 днів. Весь цей час дівчину перевірятимуть на алкоголь і наркотики, як і раніше - і якщо вона провалить тест, то загримить до в'язниці на місяць. Тобто, по суті, для актриси нічого не змінилося.

"Ви страждаєте від залежності, - сказав, як відрізав, суддя. - Сподіваюся, ви розумієте це. Не хочу, щоб все починалося по-новій".

Ліндсей, ридаючи, погодилася, що теж не хоче, і подякувала суддю за рішення. Хоча пізніше дівчина заявила своєму офіцер, що подібне рішення ставить хрест на її кар'єрі. Вже зараз агенти актриси відмовляються від сценаріїв і пропозицій - адже дівчина не зможе працювати в лікарні. Лінія одягу, яку запустила Ліндсей, перебуває без нагляду. У листопаді повинні розпочатися зйомки картини "Інферно", продюсери якої погодилися перенести знімальні терміни заради Ліндсей - але тепер навряд чи вони зможуть чекати ще три місяці.

Ліндсей боїться, що банально не зможе платити за лікування в клініці, тому що не буде заробляти. А заробляти треба пристойно: три місяці в клініці Бетті Форд коштують 53 тисячі доларів.

Читайте також:

Ліндсей Лохан знову відправили до в'язниці

Аналіз Ліндсей Лохан на наркотики виявився позитивним

Ліндсей Лохан стала обличчям бренду Fornarina

ВідеоЛіндсей Лохан повернулась до лікарні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: