Колишній менеджер Спірс переслідує Лохан

Дата публікації
Перегляди
1747
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Колишній менеджер Спірс переслідує Лохан

Ліндсей Лохан / Фото: Tyler Shields

Скандальну акторку Ліндсей Лохан тероризує колишній менеджер Брітні Спірс. Він пише їй гидотні смс.

Батько скандальної актриси Ліндсей Лохан Майкл днями розповів журналістам про колишнього менеджера співачки Брітні Спірс, який буквально тероризує його дочку по телефону:

"Сем Латфі не переслідує мою дочку в буквальному сенсі, - пояснив батько акторки. - Але він дійсно відправляв їй повідомлення по телефону, в яких писав гидоти про матір Ліндсей. Мені невідомо, яким чином колишній менеджер Брітні Спірс отримав номер мобільного моєї дочки. Дізнавшись про це, я звернувся до нього з проханням більше не вторгатися в життя Ліндсей".

"Я не буду судити Сема, - додав батька актриси. - У нього зараз непрості часи. Його звинувачують у переслідуванні. А це страшні речі. Скажу тільки, що багато чого з того, що говорять про цього хлопця - брехня, сфабрикована командою Брітні Спірс".

Нагадаємо: Брітні та Ліндсей - давні подруги. Коли ж у Лохан трапився нервовий зрив, і красуня мало не загриміла за грати, актриса насамперед набрала свою приятельку Брітні. Але строгий батько Брітні Спірс заборонив дочці спілкуватися з Ліндсей Лохан. Він одразу ж подзвонив її менеджерам і гнівно вилаявся.

Читайте також:

У Ліндсей Лохан відібрали роль порнозірки

Батька Ліндсей Лохан заарештують через несплату аліментів

Ліндсей Лохан повернули до лікарні


Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1747
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація