Одеський астролог врятував Ющенка від бомби в машині

Одеський астролог врятував Ющенка від бомби в машині

Віктор Ющенко

За словами одеського астролога Влада Росса, до машини Віктора Ющенка в 2004 році (після отруєння) невідомі заклали вибухівку.

Одеський астролог Влад Росс розповів, як врятував від смерті екс-президента України Віктора Ющенка.

"Ми знайшли бомбу, яка була закладена в машині буквально у листопаді місяці того ж року, вже після отруєння", - пригадав Росс.

Але нарікнув, що винагороди так і не отримав. "Партія помаранчевих пообіцяла багато чого – офіс, квартиру в Києві, ще щось, - нічого конкретно здійснено не було", - зазначив астролог.

Водночас він погодився розповісти про найближче майбутнє відомих політиків проекту ТСН "Особиста справа", який провів дослідження на тему "Ворожий знак".

Так, за словами Росса, Віктору Януковичу найближчим часом треба бути дуже обережним. Але якщо у нього все буде добре в плані здоров'я, то він має всі шанси продовжити свої повноваження.

Віктор Ющенко, за прогнозом астролога, "як чахлик невмирущий, до 90 років може дожити, тому що янгол-охоронець і білий місяць у нього знаходяться в домі смерті, тому я сказав, що він буде отруєний, але виживе".

Що ж до Юлії Тимошенко, то знавець заявив, що не бачить, щоб вона коли-небудь змогла стати президентом.

А от Сергію Тігіпку, на його думку, перепаде шмат політичного пирога. "У Сергія Леонідовича є гарні шанси через 2 роки посісти крісло мера Києва", - розповів Росс.

Арсенію Яценюку зірки навіть конкретну планку поставили – він має зробити кар'єру до 42 років. "Якщо не стане президентом до цього віку, не стане ним ніколи", - передрік астролог.

Чаклуни, чорні та білі маги: чиї чари сильніші, дивіться більше у дослідженні "Особистої варти" на "1+1".

Читайте також:

Як робиться бізнес на померлих: ще живих "мерців" розпродають вже у лікарнях

Астрологи склали гороскоп для політиків: у Азарова "зірковий час"

Черновецький радиться з астрологами, коли ходити на роботу

Астрологи розповіли, як зустрічати 2011-й - рік білого Кролика

Повʼязані теми:

Наступна публікація