Березовський: Ющенко виявився слабаком і зрадником

Борис Березовський вважає Ющенка "історичною особистістю", незважаючи на те, що той "виявився слабаком" і "був дуже хворою людиною, його отруїли російські спецслужби".

Опальний російський бізнесмен Борис Березовський вважає екс-президента України Віктора Ющенка слабаком і зрадником, а російського прем'єра Володимира Путіна - садистом.

"Я вважаю, що те, що зробив Ющенко, необоротно, навіть незважаючи на те, що сам по собі він виявився слабаком, і в деякому сенсі навіть зрадником, тому що владу Януковичу віддав за домовленістю", - сказав Березовський в інтерв'ю виданню "Главред".

"Україна стала іншою. Головне - це самоідентифікація українського народу. І ніхто ніколи не забере у Ющенка цього досягнення", - додав він.

"І Янукович у 2004 році був зовсім іншим, ніж зараз. Чому? Тому що нація змінилася. І неважливо, скільки часу потрібно було, щоб вона переламалася в цьому напрямку - до свободи, до незалежності. Знаєте, як складно це назад повернути? Це дуже складно, особливо в наш час. Тому я вважаю, що Віктор Ющенко - це історична особистість. І в нього був такий шанс, але він не реалізував його на сто відсотків. Але і п'ятдесят відсотків - блискуча перемога", - наголосив Березовський.

Він також висловив думку, що Ющенко "був дуже хворою людиною, його отруїли".

"Так, його отруїли російські спецслужби. Вони його не вбили, на щастя, вони просто його надломили", - додав бізнесмен.

"Ющенко в цілому м'яка людина. У ньому кілька моментів мені дуже імпонують. Приміром, коли він сказав: "Я ненавиджу владу як таку". Це так співзвучно до того, що я думав в дев'яності. І, звичайно, у мене була можливість обіймати різні посади, - але я не люблю владу", - заявив Березовський.

Він пояснив, що "влада - це примус, а не переконання". "Тому що переконувати мільйони, десятки мільйонів людей практично неможливо, когось доводиться примушувати. Одному це приємно, от як Путіну-садистові, а комусь це неприємно, от як мені і Ющенкові", - резюмував Березовський.

На питання, чи окупилися ті інвестиції, які вів вклав у Помаранчеву революцію, бізнесмен з посмішкою констатував: "Я вважаю, що це були найефективніші інвестиції за все моє життя".

Читайте також:

Березовський заявив, що Мельниченко працює на ФСБ

Пшонка пообіцяв з'ясувати, що ж насправді сталося з Ющенком

Янукович зізнався, що йому були до душі гасла Помаранчевої революції

Генпрокуратура РФ знайшла мільйони Бориса Березовського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: