Тігіпко впевнений, що його не звільнять

Тігіпко переконаний, що його посада ліквідована бути не може, тому що обов'язково має бути віце-прем'єр, відповідальний за економічний блок уряду.

Віце-прем'єр-міністр з економічних питань Сергій Тігіпко впевнений, що залишиться в уряді після зміни його складу.

Про це він заявив в ефірі одного з телеканалів.

Відповідаючи на питання, чи не боїться він, що саме його посада буде ліквідована відповідно до закону, Тігіпко сказав: "Думаю, що я буду в новому складі. Я не збирався ніколи грюкати дверима, хоча багато людей, які свою роботу роблять погано, мене до цього підштовхують".

За його словами, сама посада ліквідована бути не може, тому що обов'язково має бути віце-прем'єр, відповідальний за економічний блок уряду.

Також Тігіпко наголосив, що спокійно ставиться до можливості свого звільнення.

"Те, що може не стати Тігіпко, це я думаю не така велика проблема. І для мене, і для держави. Знайдеться інша людина, і дай бог, щоб вона відповідала посаді", - сказав він.

У той же час віце-прем'єр уточнив: "Але піти - справа нехитра. А зробити справу - модернізувати, провести реформи - куди складніше".

Як повідомлялося, президент Віктор Янукович очікує від прем'єр-міністра Миколи Азарова до кінця тижня пропозицій щодо вдосконалення структури Кабміну у зв'язку з відновленням дії Конституції 1996 року, що передбачає скорочення кількості віце-прем’єрів з п’яти до трьох.

Наразі посади віце-прем'єрів займають: Борис Колесніков, Віктор Слаута, Сергій Тігіпко, Володимир Сівкович, Віктор Тихонов.

Читайте також:

Азаров: кадрових революцій в уряді не буде

Азаров у п’ятницю представить новий склад уряду

Янукович визначив, кому з віце-прем’єрів слід готуватися до відставки

Азаров до кінця тижня визначить, хто з віце-прем’єрів "зайвий"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: