Тимошенко "застукала" Яценюка з Януковичем в ресторані

Коли Яценюк з Януковичем побачили Тимошенко, вони пересіли до іншої зали ресторану.

Глава партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко стала невільним свідком переговорів лідера "Фронту змін" Арсенія Яценюка з сином президента Віктором Януковичем-молодшим.

Як розповіли джерела в БЮТ виданню "Українська правда", 2 листопада о 20 годині Тимошенко разом зі своїм соратнником Григорієм Немирею проводила зустріч з депутатами Європарламенту.

Зустріч проходила в ресторані "Маріо", у ній брали участь депутати-члени комітету парламентського співробітництва Україна-ЄС: Павел Коваль, Ян Козловські, Кшиштоф Лісек, Чеслав Сікєрські, Дімітар Стоянов, Ханнес Свобода.

Коли Тимошенко прибула до ресторану, то побачила за одним із столиків Арсенія Яценюка і Віктора Януковича-молодшого, які розмовляли.

За словами очевидців, коли Яценюк з Януковичем побачили Тимошенко, вони пересіли до іншої зали ресторану.

Нагадаємо, Яценюк стверджує, що його політсила не має наміру створювати більшість із Партією регіонів у місцевих радах. "Кожний, хто виявить бажання об'єднатися з Партією регіонів, буде публічно вигнаний з партії "Фронт змін", і я зроблю все для того, щоб позбавити його мандата депутата відповідної ради", - пообіцяв Яценюк після виборів.

Як відомо, сама Тимошенко останні тижні не з'являється на публіці, як кажуть у її прес-службі, в зв'язку з хворобою. Заступник Тимошенко Олександр Турчинов стверджує, що у лідера "Батьківщини" серйозна вірусна інфекція.

Читайте також:

Тимошенко не голосуватиме на місцевих виборах

Тимошенко захворіла і злягла вдома

Тимошенко не визнає результати виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: