Учені розгадали секрет розміру чоловічого пеніса

Учені розгадали секрет розміру чоловічого пеніса

Учені розгадали секрет розміру чоловічого пеніса / Фото: Архів

На думку вчених, визначення пропорцій чоловічого дітородного органу відбувається ще під час внутрішньоутробного розвитку, ключову роль у процесі формування якого відіграє білок р53.

Іспанські вчені з'ясували, що габарити, а також пропорції репродуктивних органів визначаються рівнем вмісту в крові особливих білків. Зокрема, ключову роль у процесі формування пенісу відіграє білок під назвою р53.

Ці дані були отримані командою дослідників з університету Барселони під керівництвом професора Марка Мілана, які проводили тривалі спостереження за плодовими мухами, показавши наявність відповідних молекулярних механізмів.

Як зазначає доктор Мілан, результати їх роботи застосовні і до людей. На думку професора, визначення пропорцій чоловічого дітородного органу, а також інших частин тіла, відбувається ще під час внутрішньоутробного розвитку. Зміни в механізмах, які відповідають за дані процеси, можуть спричинити серйозні порушення і патології, які можуть розвинутися у майбутньої дитини, аж до її загибелі. Збереженню даного балансу сприяють стероїдні гормони та інсулін.

Однак, згідно висновків, зроблених доктором Міланом і його колегами, в самих органах також містяться речовини, що допомагають їх гармонійному розвитку. Білок р53 виробляється в тканинах у відповідь на стрес, наприклад, якщо знаходяться ракові клітини, які необхідно знищити. Фермент посилає сигнал іншим клітинам, гальмуючи їх ріст, завдяки чому всі частини органу розвиваються пропорційно. У свою чергу, якщо відбувається придушення вироблення даного білка, можуть виникати диспропорції.

Читайте також:

Сенсація від учених: з віком чоловіки завзятіші до сексу

Збільшення пеніса загрожує інсультом

Плоди еволюції людини: груди виросли, а пеніси зменшилися

Депутати-геї у Києві платять за секс по 400 доларів

Повʼязані теми:

Наступна публікація