Сенсація від учених: з віком чоловіки завзятіші до сексу

Сенсація від учених: з віком чоловіки завзятіші до сексу

Учені: з роками чоловіче лібідо стає сильнішим / Фото: Архів

Кожен п'ятий чоловік у віці від 75 до 95 років вважає інтимні стосунки однією з найважливіших складових свого життя.

Переважна більшість чоловіків у віці 70-90 років ведуть дуже насичене статеве життя, часто навіть більш активне, аніж молоді чоловіки, і деякі з них, до того ж, хочуть займатися сексом ще частіше. До такого сенсаційного висновку дійшли австралійські вчені.

Отримані дані суперечать раніше прийнятій серед медиків думці, що секс практично перестає мати будь-яке значення для людей похилого віку.

Як відзначає провідний автор дослідження, професор університету Західної Австралії Зоя Хайд, в середньому кожен п'ятий чоловік з 3274 учасників експерименту, вік яких складав від 75 до 95 років, вважає інтимні стосунки однієї з найважливіших складових життя.

У ході роботи, яка тривала протягом 13 років, вчені тричі ставили випробуваним ряд питань, що стосуються їхнього сексуального життя, а також вимірювали рівень гормонів. Виявилося, що третина опитаних мали хоча б один статевий контакт на рік.

Однак частота сексуальних контактів у 90-річних чоловіків, зрозуміло, менша, ніж у тих представників сильної статі, кому близько 70 років.

За словами Хайд, це обумовлено об'єктивними причинами, зокрема, наявністю проблем зі здоров'ям - у себе або у партнерки.

Серед тих, що зустрічаються найбільш часто - остеопороз, діабет, рак передміхурової залози та інші фізичні обмеження.

При цьому самі чоловіки відзначали, що хотіли б займатися сексом частіше, для чого лікар порекомендував з юності стежити за своїм здоров'ям.

Нагадаємо, у Японії ясновидиця відкрила нову методологію прорікань: вона пророкує чоловікам майбутнє за допомогою орального сексу.

Читайте також:

Учені: секс корисний вірним чоловікам

Оральний секс допомагає швидше вийти заміж

Найкращими ліками від імпотенції визнано сік із мишей і коктейль із жабок

Повʼязані теми:

Наступна публікація