Японська ворожка пророкує чоловікам майбутнє після орального сексу

Дата публікації
Перегляди
8348
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Японська ворожка пророкує чоловікам майбутнє після орального сексу

Японська жриця після орального сексу впадає в транс і пророкує майбутнє чоловіка, який перед нею. Бажаючих дізнатися, що їх чекає, чимало. Декого з чоловіків на сеанс відправляють дружини.

Японська жриця кохання, відома у відповідних колах міста Нагоя під ім'ям Кахо, відкрила нову методологію прорікань: вона пророкує чоловікам майбутнє за допомогою орального сексу.

"Дар" провидиця Кахо відкрила в себе в 2001 році. І якщо й до того вона не відчувала браку в клієнтах, то надалі її популярність стала рости як на дріжджах.

За перший рік пророкувань новоспеченої ворожки удостоїлися більше 1000 представників сильної статі.

За свідченнями клієнтів Кахо, багато її пророцтв дійсно збуваються. Найбільш вражаючий приклад: одному зі своїх постійних клієнтів, що потрапив у неприємну фінансову ситуацію, Кахо, яка впала у транс після завершення сеансу орального сексу, веліла відправитися на іподром і поставити гроші на певну конячку. Чоловік так зробив і виграв велику суму.

Ще один японець, який довірив свого пеніса устам провісниці 9 років тому, по завершенні сеансу прийняв історичне рішення запропонувати коханій жінці руку і серце. І до цих пір вдячний провидиці.

Правда, при цьому він впав у якусь залежність від Кахо: у випадках, коли йому потрібне прийняття важливого рішення, чоловік щоразу звертається до неї за проріканням. І так вже майже десять років. Дружина не заперечує, бо вважає жрицю кохання добродійницею і бачить у відвідинах чоловіком провісниці не сексуальний, а виключно духовний аспект.

Останнім часом Кахо працює лише з постійними клієнтами. Потреби в нових в неї вже немає.

Читайте також:

Учені: оральний секс допомагає швидше вийти заміж

Чоловік напав на ворожку з ножем, бо вона напророкувала йому в'язницю

Найкращими ліками від імпотенції визнано сік із мишей і коктейль із жабок

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8348
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація