Названо продукти, які допомагають кинути курити

Названо продукти,  які допомагають кинути курити

Кинути курити легко / Фото: xa-xa.org

Дієтолологи впевнені - кинути курити дуже легко, головне - їсти правильні продукти, а неправильних уникати.

Дієтологи запевняють, що кинути курити допоможуть помідори, перці, баклажани, селера, квасоля, огірки, спаржа, кабачки і молоко. Справа в тому, що ці продукти псують смак цигарок.

Щоб швидше позбавитися від згубної звички варто відмовитися від кави, чаю і кока-коли. Усі продукти, які містять кофеїн, покращують смакові відчуття від тютюнового диму.

Відзначимо, завзятим курцям, які не планують кидати курити, фахівці радять вживати більше цитрусових фруктів. Вони багаті на вітамін С, якого не вистачає в організмі людини, яка курить.

Крім того легені від шкідливого диму захистить брокколі, завдяки сульфорапіну, і червоне вино, до складу якого входять ресвератрол і флавоноїди, що дають сприятливий ефект.

До речі, за словами фахівців медичної школи університету Брауна, відмова від куріння благотворно впливає не тільки на фізичне здоров'я, але і сприяє поліпшенню настрою.

Відзначимо, багато людей палять, тому що вважають сигарети одним з найбільш ефективних засобів для полегшення симптомів підвищеної тривожності та депресії.

В рамках дослідження, присвяченого симптомам депресії у жінок, які намагалися кинути палити, з'ясувалося, що переважна більшість відзначила у себе такий гарний настрій, якого у них ніколи не було до того, як вони позбавилися від звички курити.

Читайте також:

Рабини оголосили куріння марихуани богоугодною справою

Шимпанзе-курець пережив своїх родичів майже на 10 років

Австралійські медики винайшли дієту щастя

Дієтологи пропонують спеціальне антикризове меню

Повʼязані теми:

Наступна публікація