Дієтологи пропонують спеціальне антикризове меню

Економічна скрута може стати в пригоді шлунку. Медики радять шукати заміну ковбасі.

Українські дієтологи розробили спеціальне антикризове меню: воно допомагає заощадити на харчах і водночас зміцнити здоров'я.

Коли бракує грошей, легше відмовитись від шкідливих продуктів, впевнені медики. Перевагу вони радять надавати продуктам рослинного походження, овочам, фруктам, продуктам зі злаків. Вони мають складати 70% раціону. На "залишок" треба вживати молочні і м'ясні продукти, при цьому лише дуже невелику частку жирів.

Офіційна порада науковців - на період кризи забути про супермаркети, а харчі купувати на базарах. Як елемент дієти пропонують натуропатію: замість ковбаси - м'ясо, замість консервів - свіжі харчі. Кілька разів на день рекомендують споживати каші, хліб і макарони, також можна вживати картоплю.

Аби зекономити на найдорожчих харчах, можна замість помаранчів купувати моркву і капусту. М'ясо частково замінять квасоля, соя і горох.

Риба - головне джерело йоду і селену, найдужче підскочила в ціні. Але науковці знають секрет: корисні елементи можна отримати з йодованої солі і часнику.

І найрадикальніша рекомендація - відмовитись від солодощів. Щоправда, тут одностайності немає. Одні кажуть - вуглеводів і в картоплі досить, інші запевняють - десерт необхідний для втіхи, аби скруту пережити легше було.

Читайте також:

Церква радить просити допомоги від кризи у Св. Спиридона

Медики розвінчали міфи про вагітність

Альтернативна нано-"Віагра" діє вже за 10 хвилин

Україна найбільше у Східній Європі постраждала від кризи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: