Шимпанзе-курець пережив своїх родичів майже на 10 років

У зоопарку ПАР у віці 52 років помер знаменитий шипанзе Чарлі, який отримав безліч шанувальників завдяки своїй пристрасті до нікотину.

У зоопарку Південної Африки у віці 52 років помер самець шимпанзе на прізвисько Чарлі, який прославився своєю пристрастю до сигарет.

Тяга до нікотину в Чарлі розвинулася після того, як один з відвідувачів зоопарку в місті Блумфонтейн кинув йому в клітку запалену сигарету.

Служителі зоопарку протягом багатьох років намагалися допомогти Чарлі позбутися шкідливої звички, але марно. Подивитися на мавпу-курця щорічно приїжджали тисячі відвідувачів.

Точну причину смерті тварини ще належить встановити патологоанатомам. Але співробітники звіринцю, які доглядали шимпанзе, сумніваються в тому, що його вбило куріння, оскільки Чарлі прожив майже на 10 років довше, ніж більшість його родичів.

У Чарлі залишилася подруга ні прізвисько Джуді, якій у Блумфонтейні зараз шукають іншого співмешканця. Однак, як зізнаються зоологи, підібрати заміну такій яскравої особистості як Чарлі практично неможливо.

Читайте також:

На Балі мавпа "усиновила" руде кошеня. ФОТО

Шимпанзе в київському зоопарку помер від ниркової недостатності

Вчені відкрили ген, який заважає курцям кинути палити

Крокодил віддячив дружбою чоловіку, який врятував йому життя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: