Відмова від куріння покращує настрій

Відмова від куріння покращує настрій

Без цигарки веселіше / Фото: funnypicture.zoda.ru

Вчені стверджують, що люди, які кинули курити, одразу стають веселими та життєрадісними. Але якщо повертаються до цієї звички, починають сумувати.

За словами фахівців медичної школи університету Брауна, відмова від куріння благотворно впливає не тільки на фізичне здоров'я, але і сприяє поліпшенню настрою.

Відзначимо, багато людей палять, тому що вважають сигарети одним з найбільш ефективних засобів для полегшення симптомів підвищеної тривожності та депресії.

В рамках дослідження, присвяченого симптомам депресії у жінок, які намагалися кинути палити, з'ясувалося, що переважна більшість відзначила у себе такий гарний настрій, якого у них ніколи не було до того, як вони позбавилися від звички.

Як пояснює провідний автор роботи професор Крістофер Колер, припущення, що після відмови від куріння виникне поганий версій, є помилковим.

У експерименті взяли участь 236 чоловіків і жінок, котрі страждали від нікотинової, а також від алкогольної залежності. Випробовуваним видали антинікотинові пластирі й провели з ними бесіди про шкоду сигарет і спиртних напоїв.

Також їм розповіли, як допомогти собі позбавитися від шкідливих звичок. Ті учасники, які послідували даним рекомендаціям і хоч би на якийсь час змогли відмовитися від своїх пристрастей, практично відразу відзначили позитивні зміни в своєму настрої. З поверненням же до звички настрій знову погіршувався.

Читайте також:

Рабини оголосили куріння марихуани богоугодною справою

Шимпанзе-курець пережив своїх родичів майже на 10 років

Вчені розробили звеселяючий хліб

Повʼязані теми:

Наступна публікація