Групу "The Black Eyed Peas" звинуватили в плагіаті

Групу "The Black Eyed Peas" звинуватили в плагіаті

"The Black Eyed Peas"

Соліст гурту KC and the Sunshine Band звинуватив гурт "The Black Eyed Peas" у плагіаті, але до суду подавати не збирається.

Лідер групи KC and the Sunshine Band Гаррі Вейн Кейсі звинуватив проект Black Eyed Peas у плагіаті.

За словами Гаррі, у нього немає ніяких сумнівів в тому, що в композиції Black Eyed Peas "Love You Long Time" використані елементи його власної пісні "Give It Up". Трек KC and the Sunshine Band був виданий в 1983 році у вигляді синглу і три тижні утримувався на першому рядку британського чарту. Композиція Black Eyed Peas, згадана Гаррі, входить в альбом "The Beginning", що надійшов у продаж в кінці листопада 2010 року.

Гаррі стверджує, що не давав офіційного дозволу на використання семплів зі своєї пісні. Юрист Гаррі Вейна Кейсі заявив, що в даний час намагається владнати розбіжності, що виникли між його клієнтом і Black Eyed Peas, мирним шляхом.

Відзначимо, що раніше учасників Black Eyed Peas вже неодноразово звинувачували в плагіаті. Зокрема, на колектив подавали до суду за порушення авторських прав хіп-хоп виконавець Phoenix Phenom і британський діджей Адам Фріленд.

Читайте також:

Мусульман не пустять на концерт Black Eyed Peas в Малайзії

Менеджер Black Eyed Peas побив блогера Переца Хілтона

Соліст Black Eyed Peas зіграє мутанта

Повʼязані теми:

Наступна публікація