На город мешканця Чорногорії приплив 2-тонний бегемот

12-річна самка гіпопотама Нікіца із зоопарку в чорногорському місті Плавніца під час повеней регулярно втікає з клітки і "подорожує" округою.

На двір до мешканця чорногорського міста Плавніца, яке постраждало від сильної повені, приплив 2-тонний гіпопотам.

Виявилося, що це 12-річна самка бегемота на прізвисько Нікіца, яка втекла із затопленого зоопарку, коли вода піднялася вище рівня її вольєра.

Від втікачки ніхто не постраждав, сади і городи, якими вона відправилася гуляти, і так були знищені паводком, а людей вона не чіпає - звикла до них за 12 років життя в неволі. До тогож усі мешканці містечка давно знайомі з Нікіцею. Вона - єдиний в Чорногорії гіпопотам і живе в місцевому зоопарку вже 10 років.

Під час повеней Нікіца регулярно залишає своє житло і "подорожує". Востаннє вона робила такий заплив під час паводку у січні 2010 року.

"Іноді вона втікає. Так що це не дивно. Вона не зможе повернутися додому, поки вода не спаде", - спокійно заявив тоді власник зоопарку Ніколя Пейовіц.

Цього разу бегемота зловили і відправили назад до зоопарку.

Зауважимо, що ситуація в Чорногорії у зв'язку з повінню на Балканах особливо загострилася минулими вихідними. Скадарське озеро, поблизу якого і розташований звіринець, вийшло з берегів. Зараз понад 1000 солдатів допомагають місцевим мешканцям впоратися з наслідками повені.

Читайте також:

На Донбас прийшли голодні вовки з Росії

Путін закликав віддавати браконьєрів на розтерзання тиграм

Китайський собака навчився ходити як людина. ФОТО

Пару крокодилів назвали на честь принца Вільяма і Кейт Міддлтон

Повʼязані теми:

Наступна публікація