Пару крокодилів назвали на честь принца Вільяма і Кейт Міддлтон

Пару крокодилів назвали на честь принца Вільяма і Кейт Міддлтон

Кейт Міддлтон, принц Вільям / Фото: Getty Images/Fotobank

Пару крокодилів, що живуть в природному парку на півночі Австралії, назвали на честь британського принца і його нареченої.

Двох крокодилів, що живуть в природному парку на півночі Австралії, назвали на честь британського принца Вільяма і його коханої Кейт Міддлтон.

Тваринам було вирішено дати такі імена, щоб віддати данину поваги майбутнім молодятам, а також звернути увагу на почуття самих крокодилів, які в захваті один від одного.

"Закохані" крокодили оселилися в парку міста Дарвін Crocosaurus Cove близько року тому. Примітно, що до недавнього часу вони носили інші імена. Самця звали Гудіні, а його подругу - Бессіл. Тепер же крокодили отримали нові імена.

Представники парку відзначили, що новоспечені Вільям і Кейт є однією з найбільш плідних крокодилових пар, що живуть на території Crocosaurus Cove. Протягом шлюбного сезону у них народжуються до 30 дитинчат.

Вага Вільяма становить 690 кілограмів, а довжина - 4,6 метра. Вага його подруги, Кейт, досягає 110 кілограмів, а довжина становить 2,8 метра.

Британський принц Вільям і його подруга Кейт Міддлтон оголосили про заручини на початку листопада 2010 року. Весілля пари відбудеться в Лондоні 29 квітня 2011 року.

Читайте також:

Королівські заручини принца Вільяма

Крокодил віддячив дружбою чоловіку, який врятував йому життя

Принц Уїльям прикинувся бомжем і заночував на вулиці

Повʼязані теми:

Наступна публікація