Путін закликав віддавати браконьєрів на розтерзання тиграм

Під час відвідин Хабаровського краю російський прем'єр Володимир Путін висловив стурбованість проблемою збереження рідкісних видів тварин.

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін, який взяв участь у роботі партійної конференції "Єдиної Росії" в Хабаровську, закликав віддавати браконьєрів на розтерзання тиграм і леопардам.

Як пише газета "КоммерсантЪ", Путін порадив заохочувати мисливців, які бережуть уссурійських тигрів, а браконьєрів "віддавати тиграм на розтерзання". "І леопардам!", - додав він.

Проблемою збереження рідкісних видів Путін перейнявся в листопаді, взявши участь у форумі, присвяченому порятунку популяції уссурійського тигра.

В інтерв'ю знаменитому американському тележурналісту Ларрі Кінгу російський прем'єр 2 грудня розповів, що інтерес до тигрів виник у нього у зв'язку зі Сполученими Штатами: він побачив репортаж про те, як збереженням популяції амурського тигра на Далекому Сході займаються американські фахівці.

За словами Путіна, турбота про тигрів в СРСР і Росії дала "позитивні результати": кількість тигрів в Примор'ї збільшилася з 20-30 до 450 особин. Згідно з прогнозами міністерства екології та природних ресурсів РФ, популяція амурських тигрів в Росії до 2020 року зросте до 500 хижаків.

Зауважимо, що нещодавно в Інтернеті з'явилися особисті фото Путіна, на яких він демонструє свою любов до природи. Зокрема, на одному зі знімків російський прем'єр стоїть, ніжно нахиливши голову до коня.

Водночас напередодні західні ЗМІ опублікували інформацію про те, як Путін вирізав з грудей оленя серце і подарував його прем'єру Італії Берлусконі.

"Путін убив оленя на місці. Потім витягнув ножа, розрізав оленеву грудину, вийняв серце і подарував його високопоставленому гостю "на знак братської дружби". Берлусконі ж зблід і впав, "як стіна в Помпеях", викликавши у Путіна співчуття", - розповів радник та особистий секретар італійського прем'єра.

Читайте також:

Путін вирізав з грудей оленя серце і подарував його Берлусконі

Путін здивував світ, оприлюднивши свої особисті фото

Бердимухамедов подарує Путіну чотирьох леопардів

Прес-секретар Путіна не побачив синця у нього під оком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: