Китайський собака навчився ходити як людина

Дата публікації
Перегляди
7330
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Мініатюрний пінчер на прізвисько Лу Лу пересувається виключно на задніх лапах, тримаючи в передніх модну сумочку.

Пінчер Лу ЛУ
У китайському місті Чжумадянь, в провінції Хенань, мешкає незвичайний собака - мініатюрний пінчер на прізвисько Лу Лу, який пересувається виключно на задніх лапах. У вільних передніх лапах пінчер носить мініатюрну сумочку у вигляді ведмедика.

Як розповів власник Лу Лу, пенсіонер Чжоу Гуаншан, він почав привчати однорічного пса ходити на задніх лапах, коли йому було лише 4 місяці. Під час дресування Гуаншан водив свого улюбленця, тримаючи його за одну з передніх лап.

Тепер тварина настільки звикла до такої ходи, що її найчастіше можна побачити у вертикальному положенні. "Це частинка її чарівливості. Ми полюбили її миттєво", - розповів Гуаншан.

Пінчер з людськими звичками став місцевою знаменитістю. Перехожі щоразу вітають незвичайного пса схвальними посмішками і балують його смачними подарунки.

До речі, іншою знаменитістю у Китаї є свиня, яка навчилася ходити на двох ногах. Але, на відміну від Лу Лу, вона мусила це зробити, оскільки народилася лише з двома ногами, до того ж - передніми. Зараз їй 10 місяців, і важить вона 50 кг. Попри це, свинці вдається балансувати на двох ногах і успішно пересуватися.

Читайте також:

123-сантиметровий кіт потрапив до Книги рекордів Гіннесса

Китайська свиня навчилася ходити на двох ногах

Шимпанзе-курець пережив своїх родичів майже на 10 років

Найбільший і найменший собака світу зустрілися в Нью-Йорку

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7330
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація