Оззі Осборн є далеким родичем Миколи II

Оззі Осборн є далеким родичем Миколи II

Оззі Осборн / Фото: AFP

Вчені вважають, що музикант Оззі Осборн є нащадком неандертальців і стародавніх римлян, а також є далеким родичем російського імператора Миколи II.

Американські вчені досліджували зразки крові, взяті у рок-музиканта Оззі Осборна, і склали його генетичну карту. По ходу дослідження було встановлено, що колишній лідер Black Sabbath є нащадком неандертальців і стародавніх римлян, які загинули в результаті виверження вулкана.

Крім зв'язку з неандертальцями й римлянами вчені також знайшли в ДНК Осборна докази того, що музикант є далеким родичем російського імператора Миколи II і короля Великобританії Георга I. Крім того, дослідники з'ясували, що Осборн також пов'язаний з відомим американським злочинцем XIX століття Джессі Джеймсом.

Коментуючи результати роботи вчених, Оззі Осборн заявив, що багато в чому підсумки складання генетичної карти не дивні. Так, музикант, натякаючи на свої витівки в стані алкогольного та наркотичного сп'яніння, пожартував, що про його спорідненість з неандертальцями вже давно знають його дружина Шерон і представники поліції в безлічі країн світу.

Варто відзначити, що фахівці вивчили і феномен довголіття Осборна, який і сам неодноразово називав себе "медичним дивом". За словами музиканта, у нього немає розумного пояснення причин того, чому він досі живий. Дослідники дізналися, що Осборн володіє більшою витривалістю, ніж середньостатистична людина, а можливості його організму справлятися з наслідками вживання алкоголю і наркотиків перевершують середні показники.

Читайте також:

Дружина Оззі Осборна подарує йому свої силіконові імплантанти

Оззі Осборн: "Мій тест на СНІД був позитивним!"

Оззі Осборна визнали живою легендою

Повʼязані теми:

Наступна публікація