У Росії організували марафон по місцях розстрілу родини царя Миколи II

Єпархія РПЦ в Єкатеринбурзі проведе "Царський марафон" по місцях розстрілу сім'ї останнього російського імператора.

Єкатеринбурзька єпархія РПЦ схвалила проект марафонської траси по місцях розстрілу сім'ї останнього російського імператора Миколи II.

Меморіальна дистанція отримала назву "Царський марафон". Її маршрут пролягатиме від Храму-на Крові в центрі Єкатеринбурга, побудованого на місці розстрілу царської сім'ї, до монастиря на Ганіній ямі, де були знайдені останки царствених мучеників.

"Довжина марафонської дистанції - 42 кілометри 195 метрів. А відстань від Храму-на-Крові до Ганіної Ями - 21 кілометр. Якщо скласти відстань туди і назад, виходить те, що потрібно", - пояснила представник прес-служби єпархії Світлана Ладіна.

За її словами, ініціатором вимірювання та сертифікації траси "Царського марафону" став спортивний відділ єпархії, який раніше займався організацією різних змагань. Ідея організувати трасу для бігу і ходьби з'явилася у спортивного відділу тільки цього року.

"Останній російський імператор Микола Романов був спортивною людиною, і став государем, який відправив першу російську збірну на Олімпійські ігри", - наголосила Ладіна.

Дата проведення "Царського марафону" наразі не називається.

Читайте також:

Москвич убив батька-чекіста, помстившись за смерть царської родини

Романови вимагають поновити справу про вбивство Миколи II

Діаманти сім'ї Романових вивезли до Британії під виглядом цукерок

ДНК-аналіз розкрив "прокляття Рюриковичів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: