На Донбас прийшли голодні вовки з Росії

Мисливствознавці зафіксували хвилю міграції вовків з Ростовської області Росії до Донеччини. На їхню думку, на південь хижаків погнав голод.

Донецька область потерпає від хвилі міграції вовків з Ростовської області. З початку осені вони цілими зграями перетинають держкордон, вступаючи у боротьбу за територію зі своїми українськими побратимами. На півночі вони прижилися в лісах і нікого не турбують, а на півдні, де суцільний степ, вже почали атакувати людей.

З початку осені від вовчих іклів на Донбасі постраждали 8 людей. Хижаки не бояться з'являтися на околицях сіл і нападають навіть удень. За цей же період в області зафіксовано 10 нападів звірів на худобу.

"Для нападу на "двоногих" у вовків має бути вагома причина. Ймовірно, через відсутність лісів в регіоні вони зараз позбавлені кормової бази, але свою роль могло зіграти і спалювання стерні", - припустив Володимир Тюфкій, завідувач сектором мисливського господарства Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Це вже не перший подібний випадок міграції. Кілька років тому мисливствознавці констатували, що вовки мігрували до України із зони військових дій у Чечні. Цього разу, на думку фахівців, хижаки залишили Росію через масові пожежі у посушливе літо: у вогні загинуло багато тварин, їсти стало нічого.

В Україні відстріл хижаків майже не регулюється, тому мисливці можуть знищувати вовків мало не у будь-яких кількостях. Єдине обмеження - Закон про захист тварин забороняє полювати на звірів у період, коли вони виводять потомство.

Читайте також:

Під Києвом на грибників накинулася рись

Голодні російські ведмеді викопують небіжчиків на кладовищах, щоб пообідати

На Одещині корови почали вибухати від обжерливості

В Одеському зоопарку вовки покусали маленьку дівчинку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: