Балкани затопило, країни просять НАТО про допомогу

У результаті розливу найбільшого в регіоні Скадарського озера (Шкодер), а також багатьох річок були затоплені тисячі будинків і десятки тисяч гектарів сільськогосподарських земель.

Уряди Чорногорії і Албанії звернулися до НАТО за допомогою у боротьбі з наслідками сильної повені, від якої в останні дні постраждали десятки тисяч людей у країнах Балканського півострова.

Багато районів Албанії, Чорногорії, Боснії і Герцеговини, а також Сербії та Хорватії у кінці листопада - початку грудня виявилися зачеплені повінню, викликаною таненням снігів і рясними дощами.

У результаті розливу найбільшого в регіоні Скадарського озера (Шкодер), а також багатьох річок були затоплені тисячі будинків і десятки тисяч гектарів сільськогосподарських земель. Постраждали дороги, мости, виробничі підприємства та інші об'єкти.

Військовослужбовці та поліція евакуювали із зони лиха тисячі осіб, а також худобу. Багато людей відмовляються виїжджати із затоплених районів, незважаючи на брак питної води і відсутність електрики, або не мають можливості залишити свої будинки, щоб запобігти ізоляції.

Балкани вже вдруге в цьому році переживають сильну повінь. У січні країни регіону постраждали від стихії, також викликаної таненням снігів і рясними дощами.

Нагадаємо, повінь, що сталася в Пакистані влітку цього року, стала найсильнішою у країні за останні 80 років.

Під час піку стихійного лиха затопленими були до 20% території країни, від стихії постраждали 20 мільйонів жителів 170-мільйонного Пакистану, більше 1,7 тисячі людей загинули.

Читайте також:

В Україні вже 5 людей стали жертвами морозів

У Європі з'явилися перші жертви сильних холодів і снігопадів

Першого українського кота-левкоя кастрували

Вчені: 2012 року Землю відвідає армада гігантських НЛО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: