Австралійські медики винайшли дієту щастя

Для хорошого настрою треба їсти більше вуглеводів і відмовитися від споживання м`яса і молочних продуктів, - кажуть вчені.

Вчені Національного фонду кардіології і Ради з медичних досліджень національного здоров`я Австралії обіцяють, що ті, хто сяде на вуглеводневу дієту і скоротить споживання м`яса і молочних продуктів, не тільки схудне, а й стане щасливішим.

У дослідженні взяли участь 106 осіб віком від 24 до 64 років, що страждають на зайву вагу.

Добровольців розділили на дві групи, які мали протягом року дотримуватися різних дієт: перша - вуглеводневої, де основу раціону становлять хліб, макарони і рис, а друга - жировою.

До другої групи увійшли ті, хто активно їсть м`ясо і молочні продукти.

Через вісім тижнів експерименту всі учасники почували себе добре, однак до кінця року настрій був кращим у тих, хто вживав більше вуглеводів.

Ті ж, хто дотримувався жирової дієти, по закінченні року виявилися більш агресивними і схильними до депресії, ніж ті, хто обмежував себе у м’ясі і молоці.

Зниження ваги в обох випадках було однаковим і становило приблизно 13,7 кілограма.

На думку австралійських учених, вуглеводнева і жирова дієти поліпшують пам’ять, проте швидкість розумових процесів по закінченні року залишається на тому самому рівні.

Читайте також:

Дієтологи пропонують спеціальне антикризове меню

Жіночий мозок не запрограмований на дієти

Найтовстішого британського кота посадили на дієту

Революційна дієта: чоловік скинув 73 кг завдяки цибулі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: