Учені: оральний секс допомагає швидше вийти заміж

Учені: оральний секс допомагає швидше вийти заміж

Ілюстрація / Фото: passion.ru

Вчені довели, що оральний секс - це необхідність, від якої залежить більшість чоловіків. І ця більшість не одружиться, якщо не буде впевнена у задоволенні своїх потреб у майбутньому.

Дівчата швидше створюють сім'ї, якщо задовольняють партнерів оральним способом. До такого висновку прийшли вчені з Каліфорнійського університету Мерсед. Дослідження є першим, яке відстежує задоволення бажань представників сильної статі, які допомагають створити серйозні стосунки.

Згідно з опитуваннями більше 6300 молодих пар, які прожили в шлюбі від року до 3 років, сексуальні контакти в 75% випадках починалися з інтимних ласк оральним способом. Причому всі вони закінчилися створенням міцних стосунків, і інші 25% епізодів припали на ранні шлюби у віці 17 - 20 років.

Глава роботи доктор Бонні Галперн вважає, що оральний секс стає провідним серед інших форм статевої активності у створенні сім'ї. Крім того, виявилося, що цей тип сексу є загальним стилем статевої поведінки серед підлітків старших класів.

Багато юнаків і дівчат використовують оральні пестощі в якості першого сексуального досвіду, який потім переростає в головну складову інших видів інтимних контактів.

Деякі молоді пари повідомили, що оральний секс полегшує взаєморозуміння і допомагає згладжувати конфлікти.

Крім цього, з'ясувалося, що ініціаторами такої форми статевих контактів виступають юні особи, які розповіли, що таким чином здобувають владу над хлопцями, навіть якщо самі не отримують від цього задоволення, а іноді відчувають відразу.

Оральний секс - це необхідність, від якої залежить більшість чоловіків, особливо ті, хто почав пізнавати світ сексу з даного типу статевих зв'язків, стверджують американські експерти. До того ж, вони встановили, що взаємна мастурбація останнім часом входить в моду серед підростаючого покоління.

Читайте також:

Оральний секс призводить до раку рота і глотки

Вчені: чоловіків більше збуджують не жіночі ноги, а руки

Учені відкрили, що робить жінок непривабливими для сексу

Учені: кожна третя жінка приховує кількість сексуальних партнерів

Повʼязані теми:

Наступна публікація