Учені: кожна третя жінка приховує кількість сексуальних партнерів

64% жінок схильні зменшувати кількість сексуальних партнерів.

Приблизно кожна третя жінка, відповідаючи на запитання нового партнера про те, скільки у неї було коханців, говорить неправду.

64% жінок схильні зменшувати кількість попередніх партнерів. Половина від цих 64% - приховують кількість коханців через сором, 19% - аби не здатися нерозбірливою у зв'язках. Кожна п'ята приховує правду, у разі, якщо у її нового партнера було менше любовних зв'язків, аніж у неї.

Серед чоловіків новій партнерці схильні брехати 43%, причому 60% з них завищують кількість своїх перемог, пише британська газета. За даними опитування, проведеного сайтом у жінок в середньому буває сім партнерів, у чоловіків - 13.

Управляючий директор сайту Марк Пірсон радить починати нові стосунки з правди. "Якщо ви починаєте з брехні, то швидше за все закінчите ще більшою брехнею", - наводить його слова видання.

Нагадаємо, американські студенти-психологи провели дослідження, в ході якого з'ясували, що жінки у віці від 27 до 45 років більше схильні до сексу на одну ніч, ніж молодші дівчата.

Читайте також:

Читайте також:

"Головними ворогами" сексу визнали контрацептиви і куріння

Вчені довели: "чоловіча менопауза" існує, але лікується

Червоне вино викликає у жінок сексуальний потяг

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: