Розроблено дієту, яка може замінити секс

Розроблено дієту, яка може замінити секс

Їжа краща, аніж секс? / Фото: liveinternet.ru

Вчені рекомендують їсти банани, інжир, шоколад, молоко, жирну рибу, купляти нові речі і курити, тоді потреба у сексі зникне.

Під час сексу наш організм виробляє гормони, що викликають задоволення (дофамін) і поліпшують настрій (серотонін), а під час оргазму в кров викидаються ендорфіни ("гормони щастя"). Саме через такий набір психотропних речовин секс називають засобом від депресії і найбезпечнішим транквілізатором у світі. Але ці гормони можна отримати через їжу.

Спеціальна дієта допоможе підвищити рівень серотоніну. Для цього необхідно їсти банани, інжир, шоколад, молоко, жирну рибу.

Можна підвищити рівень серотоніну в крові за допомогою лікарських препаратів. Крім того, рівень серотоніну, хоч і ненадовго, підвищує алкоголь.

Рівень гормонів дофаміну підвищується від вживання їжі, причому зростає не менше, ніж від сексу.

Куріння (нікотин) також сприяє виробленню дофаміну. Ще одним варіантом є шопінг. Причому кількість гормону залежить не від кількості покупок, а від їх передчуття.

Нагадаємо для тих, хто не збирається міняти секс на їжу, американські вчені назвали п'ять натуральних джерел "любовної сили", які не користуються великою популярністю, але від того не менш ефективні. Вчені стверджують, що після вживання цих продуктів про проблеми в ліжку можна забути. Правда, після тривалого вживання.

Читайте також:

Вчені: чоловіків більше збуджують не жіночі ноги, а руки

Учені відкрили, що робить жінок непривабливими для сексу

Учені: кожна третя жінка приховує кількість сексуальних партнерів

Учені створили рідкий презерватив

"Головними ворогами" сексу визнали контрацептиви і куріння

Повʼязані теми:

Наступна публікація