Італійського мафіозо спіймали за грою в "Хрещеного батька"

Дата публікації
Перегляди
1749
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Італійського мафіозо спіймали за грою в "Хрещеного батька"

Італійського мафіозо спіймали за грою в "Хрещеного батька" / Фото: AFP

Поліція увірвалася в будинок до злочинного лідера, що переховувався від правосуддя протягом 11 років, у момент, коли він грав у "Хрещеного батька" на консолі Xbox.

Італійський мафіозо Джеральдін Мессіна виявився великим шанувальником комп'ютерних ігор. Поліція увірвалася в будинок до злочинного лідера, що переховувався від правосуддя протягом 11 років, у момент, коли він грав у "Хрещеного батька" на консолі Xbox.

За даними поліції, крім гри, заснованій на культовому фільмі про мафію, в "лігві" Мессіни також були знайдені й інші ігри (які саме жанри і сюжети полюбляв один з найнебезпечніших злочинців Італії, не уточнюється).

Джеральдін Мессіна родом з Агрігенто, міста в регіоні Сицилія. У поліції вважають, що він займав друге місце в ієрархії сицилійських мафіозі після Маттео Мессіни Денаро. 38-річний Мессіна підозрюється в скоєнні серії серйозних злочинів, в тому числі кількох убивств.

Гра Godfather 2 (Хрещений батько 2) була розроблена студією Visceral Games і видана компанією Electronic Arts. Гра вийшла в США і Європі в квітні 2009 року.

Читайте також:

В Італії затримали одного з 30 найбільш небезпечних злочинців

В Італії заарештовано найбільші в історії активи мафії

В італійської преси з'явилися докази зв'язків Берлусконі з мафією

Кримінальні війни в Мексиці: щоденно вбивають більше п'яти людей

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1749
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація