Кіт Річардс змішав кокаїн з прахом свого батька

Кіт Річардс змішав кокаїн з прахом свого батька

Кіт Річардс / Фото: AFP

У своїх мемуарах Кіт Річардс зізнався, що він нібито змішав прах свого батька з кокаїном, а потім вдихнув цю суміш.

Гітарист The Rolling Stones Кіт Річардс вніс ясність в історію про те, що він нібито змішав прах свого батька з кокаїном, а потім вдихнув цю суміш. Подробиці цього дивного вчинку музикант виклав у своїй автобіографії "Life", яка нещодавно вийшла з друку.

У своїй книзі гітарист пише, що коли помер його батько, він тривалий час не міг зважитися розвіяти його прах за вітром і вирішив закопати попіл під деревом. Коли музикант нарешті обзавівся добротним дубом, він виніс коробку з прахом батька на вулицю. Річардс прочинив кришку коробки, і трохи праху висипалося на садовий столик.

"Я не міг просто струсити його, так що я стер його пальцями і занюхав залишки", - говориться в мемуарах 67-річного Річардса. Як випливає з наведеного уривка, кокаїн в епізоді з вживанням попелу кремованого батька не був присутній. "Прах до праху, батько до сина. Зараз він лежить під дубами і, думаю, любить мене за це", - написав музикант.

Вперше про те, що Кіт Річардс вдихнув прах свого батька, написав журнал New Musical Express у 2007 році, і ця історія швидко розійшлася по інших виданнях. У публікації говорилося, що гітарист "роллінгів" змішав прах батька з кокаїном і не зміг встояти перед спокусою спробувати його. Тим не менш, розказану Річардсом історію оперативно спростувала менеджер The Rolling Stones Джейн Роуз, яка назвала слова гітариста жартом.

Читайте також:

Джонні Депп зніме фільм про Кіта Річардса

Кіт Річардс з The Rolling Stones кинув пити

The Rolling Stones знайшли в архівах десять раритетних треків

Повʼязані теми:

Наступна публікація