Кіт Річардс з The Rolling Stones кинув пити

Вже чотири місяці Кіт Річардс не вживає спиртних напоїв. До такого рішення музиканта підштовхнув приклад іншого члена The Rolling Stones Ронні Вуда, який руйнує своє життя.

Гітарист групи The Rolling Stones Кіт Річардс кинув пити. За словами одного з друзів музиканта, Річардс утримується від вживання спиртних напоїв вже протягом чотирьох місяців. 

Як зазначив співрозмовник, немає ніяких гарантій, що 66-річний Річардс не повернеться до вживання алкоголю в подальшому, проте поки він не вживає спиртного. До такого рішення музиканта підштовхнув приклад іншого члена The Rolling Stones Ронні Вуда, який, з точки зору Річардса, який занапастив своє життя через випивку.

62-річний Ронні Вуд восени 2009 року розлучився з дружиною через тривалий роман з російською дівчиною на ім'я Катерина Іванова. Колишня дружина музиканта Джо описувала Іванову як "алкоголічку". Невдовзі після розлучення Вуда Катерина Іванова розлучилася з гітаристом, а згодом заявила в інтерв'ю, що ніколи більше не буде заводити романів з чоловіками, які страждають від алкогольної залежності. Після розриву з 21-річною москвичкою Вуда неодноразово бачили в нічних клубах у товаристві молодих жінок.

Кіт Річардс багато разів заявляв, що ніколи не кине пити, незважаючи на поради лікарів. У 2006 році музикант отримав травму голови, впавши з пальми під час відпочинку на островах Фіджі. Після цього в ЗМІ з'являлися повідомлення про те, що медики просили рокера заповісти своє тіло науці: лікарі хотіли встановити, яким чином Річардсу вдалося дожити до такого віку, не дивлячись на вживання алкоголю та наркотиків. 

Читайте також:

Пісні The Rolling Stones увічнять у назвах вулиць

Гітарист The Rolling Stones подарував коханці гітару Хендрікса

20-річній Івановій мало інтимності з гітаристом Rolling Stones

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: