Перейти до змісту
"Головними ворогами" сексу визнали контрацептиви і куріння

"Головними ворогами" сексу визнали контрацептиви і куріння

Німецькі вчені вивчили причини сексуальних розладів у жінок, від яких страждають більше половини представниць "прекрасної статі".

Німецькі вчені визначили основні причини сексуальних дисфункцій у жінок. За даними дослідження, проведеного в університетах Гейдельберга і Тюбінгена, більше всього в сексуальних порушеннях винні гормональні контрацептиви і шкідливі звички, такі як паління.

Сексуальна дисфункція у жінок - проблема надзвичайно поширена. У країнах Європи, Японії, Австралії з проблемами в інтимному житті зіштовхуються від 15 до 65% жінок. У США лише одна з чотирьох жінок не скаржиться на труднощі в сексі.

До розладів статевої сфери, зокрема, відносять: порушення потягу (лібідо) та сексуального збудження (близько 33% випадків); відсутність оргазму (25%); зниження задоволення від сексу (20%); проблеми з лубрикацією (20%); неприємні, болючі відчуття під час сексу (більше 5%).

Зазвичай в розладах інтимного життя у жінок звинувачують робочі стреси та побутові проблеми, дієти і дитячі інфекції, погані звички і чоловіків. Німецькі вчені довели, що головна причина дисфункцій - гормональні протизаплідні засоби. Науковці порадили в жодному випадку не застосовувати такі препарати при вагітності (чи підозрі на неї); наявності пухлин молочних залоз або статевої системи; захворюваннях серцево-судинної системи; хронічних порушеннях функції печінки; схильності до тромбозів, тромбофлебіту.

На другому місці серед "ворогів" гарного сексу – шкідливі звички, такі як паління. Що стосується чинника моно- або полігамності, він не має вирішального значення у формуванні статевих порушень. Проте вчені запевняють: жінки, які мають постійні стосунки, відчувають в середньому більш сильне сексуальне збудження. При цьому ступінь задоволення від сексу, регулярність, сила і тривалість оргазму приблизно на 30% вища у дівчат, які живуть з постійним сексуальним партнером.

У меншій мірі, але також схильні до ризику ті, хто зовсім ігнорує будь-які протизаплідні методи. Найкраще себе почувають жінки, що користуються негормональних контрацептивами, серед яких найбільш популярним залишається презерватив.

Читайте також:

Спілкування з гарною жінкою для чоловіка - стрес, подібний до стрибка з парашутом

У продажу з'явилися таблетки, що втричі збільшують тривалість сексу

Рейтинг найпотаємніших бажань жінок: шоколад кращий за секс

Вчені відкрили ген, який заважає курцям кинути палити

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин